Ben, web siteniz için istediğiniz içeriği üretebilirim

full full full full full
1 inceleme
Kuyruktaki Siparişler: 1
5 gün

İş İlanı Açıklaması

Seo Uyumlu Akıcı Makale İster misiniz?

Geçmişteki tecrübelerimden yola çıkarak, kendimi size övme ihtiyacım yok. Aynası iştir insanın lafa bakılmaz sözü benim hayatta ilham aldığım bir sözdür. Eğer referanslarımı ve müşteri yorumlarını görmek istiyorsanız aşağıdaki yorumlardan takip edebilirsiniz.

İyi bir metnin uzun bir metin değil, akıcı ve okunabilir bir metin olduğunu düşünenlerdenim. Seo uyumlu yazılan bir çok makale görüldüğü üzere akıcı olamıyor ve kelime anlamında seo uyumlu olsada akıcı olmadığından kullanıcıyı sitede tutamayıp kaçmasını başka bir yerden bilgilendirme almasını sağladığından seo uyumlu olacak derken site seosuna zarar veriyor. O yüzden benim seo kelimelerini yazıya eklerken dikkat ettiğim husus seo kelimeleriniin göze batmaması, okuyucuyu irite etmemesi ve yazının doğal akışında o kelimelerin gerektiği için kullanıldığını okuyucuya hissettirmek olmuştur. Akıcı, okunabilir yani haliyle kitleyi sayfada tutmayı başaran metinler, unutmayalım ki SEO açısından da en başarılı metinlerdir.

Benimle neden çalışmalısınız?

İyi içerik oluşturmak tecrübe ister. Her şeyden önce yazılan makalenin özgün olması gerekir. Bununla birlikte akıcı, ve kitleyi tutmayı başaran, aynı zamanda detaylara hakim ve doyurucu bilgi içeren metinler başarıya ulaşır. Aşağıdaki yorumlara bakarak da benim bu hedeflerimin ne kadarını gerçekleştirebildiğimi fark edebilirsiniz.

Sizin için ne yapabilirim?

İsteğiniz metni, maksimum 5 gün içerisinde teslim ederim.
– Eğer benimle çalışmak isterseniz, en az 300 kelime aralığındaki her türlü metni veya 5 maddeden oluşacak galerileri sadece 10 TL’ye yazıyorum.

Ekstralar
* Süper hızlı teslim ederim. (ek paketsiz olması durumunda 1 günde teslim edilir. Ek paketli ise süre yarıya düşer. Örneğin; 1000 kelime ekstra aldığınız durumda 5+1=6 gün de değilde 3 günde teslim edilir. )
*İçeriğe uygun görsel veya görseller eklerim.
*Başlığı ve seo kelimelerini sitenizi inceleyerek ve seo analizi yaparak ben seçerim.
*1000 kelime ekstra makaleleriniz için de 30 TL lik ek paketi satın almanız gerekmektedir. Ek paketle birlikte bu hizmeti satın aldığınızda toplamda en az 1.300 kelime olacak şekilde İsterseniz 650 kelimeden 2 makale yazarım veya istediğiniz kadar makaleyi toplamda en az 1300 kelime olacak şekilde yazarım.
*2.000 kelime ekstra yazarım.
*5.000 kelime ekstra yazarım.
*10.000 kelime ekstra yazarım.

Ek Sipariş