WordPress Sitenize Hybrit Android & İos Mobil Uygulama

Henüz oylanmadı
5 gün

İş İlanı Açıklaması

İş de belirtilen fiyat sadece wordpress sitenizin android veya ios mobil uygulaması fiyatıdır. sadece biri için geçerlidir. Her ikisi ise iki iştir.
Wordpress Sitenize Uygulama!
Eğer wordpress tabanlı bir web sitesine sahipseniz. Hemen sitenizi mobil uygulamanızla ortak çalışmasını sağlayabiliriz!
Google Ve Apple Backlink
Google ve apple üzerinden yayınlanacak olan uygulamanız sayesinde Google Ve Apple üzerinden gayet kaliteli bir backlink kazanın ve arama motorlarının gözünde yükselin!
Hybrit Uygulamalar
Hybrit demek dezavantaj değil sizin için avantajdır. Fiyat performans konusunda tek tercihiniz hybrit olmalıdır. Hybrit ile yaptığımız 5 Android Ve İos uygulama native 1 android uygulamayla aynı fiyata gelmektedir. Hız bakımından gözle görülür bir fark hissedilmemesine rağmen. Fiyat performans için hybrit!
Her projenize uygun!
Artık telefon çağı ve insanların çoğu bilgisayarlardan çok telefonlara yoğunlaşmış bulunmaktalar. Eğer hala bilgisayarlar üzerinden devam etmekte kararlıysanız. Rakipleriniz sizi geçmesi an meselesi. Mobil uygulamalarınızla daha kaliteli görünün ve daha fazla ziyaretçiye ulaşın
—————-Özellikler—————
— Anlık Bildirim Gönderme
— Admob Reklam ekleme ve para kazanma
— Uzaktan Kontrol
— Açılış Ekranı
— WordPress yazılar ve sayfa gösterimleri
— ve nice birçok özellik…

Almadan önce mesaj ile iletişim kurunuz..