Kullanım Şartları

www.websitevitrini.com’u (bundan böyle websitevitrini olarak anılacaktır) ziyaret eden kullanıcılar ve siteye üye olan kullanıcılar aşağıdaki kullanım şartları sözleşmesini okumuş, anlamış, kabul ve beyan etmiş sayılırlar.

1. Genel Şartlar

 • Websitevitrini; Yeni Mah. Baltacı Mehmet Paşa Sok. Helenium Twins Rezidans B Blok No:1/58 Kartal/İstanbul adresinde faaliyetleri yöneten Kuysoft Bilişim Hiz. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından işletilmektedir. Bundan böyle Kuysoft olarak adlandırılacaktır.
 • Websitevitrini domainleri ve bütün hakları Kuysoft’a aittir.

2. Bilgi Güvenliği

 • Websitevitrini’ne giren ve üye olan kullanıcılar mail adresi ve diğer kişisel bilgilerini doğru olarak verdiklerini kabul ve beyan ederler. Kuysoft, websitevitrinine üye olunurken verilen giriş bilgilerinin doğru olmamasından ise sorumlu değildir. Kuysoft, websitevitrinine üye olan kullanıcıların şahsi bilgilerini ve e-posta adreslerini, Kuysoft haricinde hiçbir kişi veya kuruma pazarlamayacağını, para veya başka bir takas karşılığında vermeyeceğini taahhüt eder.
 • Kullanıcılar websitevitrini’ne girdikleri bilgi ve içeriğin özel veya gizli bir bilgi olmadığını kabul eder. Herkese açık alanlara girilen bilgi ve içeriği, Kuysoft kullanabilme hakkını saklı tutar.

3. Üyelik İşlemleri

 • Websitevitrini üyeliği sadece kişiseldir. Başka bir kişi veya kuruma devredilemez, satılamaz. Bu gibi durumlarda Kuysoft, bahsi geçen kullanıcı hesabını durdurabilir.
 • Üyeler bir başkasına ait eserleri websitevitrinin’de paylaşamaz. Bütün marka ve kullanım haklarının kendisinde olduğunu beyan eder. Aksi durumlarda doğabilecek bütün uyuşmazlıklardan kullanıcı sorumludur. Kuysoft, kullanıcının siteye girdiği içerik ve eserlerin telif hakkı ihlallerinden sorumlu tutulamaz. Bu tür durumları kontrol etme sorumluluğu da yoktur.

Not: Websitevitrini ile ilgili teknik bir sorun oluştuğunu anladığınızda Websitevitrini’ne bildirmeniz gerekmektedir. Ancak belirttiğinizin teknik bir sorun olmadığı yapılan inceleme sonrasında netleşir. Teknik aksaklıklardan dolayı websitevitrinin’de meydana gelebilecek sorun veya hatalardan Kuysoft sorumlu değildir.

4. İş

 • İş sonunda alıcı, iş için yorumda bulunabilir. Aynı şekilde satıcı da yorum yapabilir. Yapılacak karşılıklı yorumlar yorum yapan üyelerin sorumluluğundadır.
 • Websitevitrinine kayıt olmuş olan kullanıcılar, kendilerine ait olmayan ve ticari amaç taşıyan hiçbir belge, video veya resim yayınlayamazlar. İlanlarda yayınlanan bütün bilgi, belge, video veya resimlerin, telif ve kullanım haklarının kendilerinde olduğunu beyan ve kabul eder.

5. İhlal Durumları

 • Bu sözleşmenin ihlali halinde, zarar görenin bütün kayıp ve tazminatlarını, websitevitrinini kullanan ve ihlale yol açan kullanıcı karşılayacaktır.
 • Kuysoft herhangi bir ikazda bulunmaya ihtiyaç duymadan gerekli gördüğü kullanıcıları sistemden uzaklaştırma hakkına sahiptir.

6. Vergilendirme

 • Kuysoft verdiği hizmet karşılığında gelir elde ettiği kalemler için fatura kesmektedir. Sadece gerçekleşen satış komisyonları için satıcılara fatura kesilmektedir. Kuysoft ürün veya hizmet alıp satmadığı için, wesbitevitrinin’de satılan ürünlere ait KDV faturası kesmemektedir.
 • Türkiye vergi sistemi ve uygulamalarına göre, kullanıcıların Websitevitrinin’de gerçekleştirdikleri işlemler sonucu vergi ödemeleri gereken durumlar doğabilir. Bu ve buna benzer durumlardan Kuysoft sorumlu değildir. Doğabilecek tüm vergi yükümlülükleri, satıcıların sorumluluğundadır.

Son Güncelleme: 16.09.2016