Nasıl Çalışır?

Güvenli, hızlı ve en uygun online hizmeti en iyi fiyata

alabileceğiniz ve satabileceğiniz bir platform düşünün!

Alıcılar için;

Yeni websiteniz için bir logoya mı ihtiyacınız oldu veya çok hızlı bir şekilde video sunumu yapmanız gerekiyor ve nasıl yapacağınızı mı bilmiyorsunuz veya potansiyel müşterilere ulaşmak için banner reklam mı vermek istiyorsunuz ya da arama motorlarında rakiplerinizin üstünde mi yer almak istiyorsunuz o halde doğru yerdesiniz. İhtiyaç duyabileceğiniz her konuda freelancer bulmanızda yardımcı olmak için varız. Websitevitrini ile aradığınız online hizmeti çok kolay bulup satın alabilirsiniz.
1. Aradığınız hizmeti bulun

1. Aradığınız hizmeti bulun

Fiyatları karşılaştırın, en kısa sürede aradığınız hizmeti teslim edebilecek yazarı bulun ve daha önceki alıcıların yaptığı yorumları görüp istediğiniz satıcıdan aradığınız hizmeti satın alın. Eğer hizmet ile ilgili sorularınız varsa, satıcılarla iletişime geçebilir ve satın almadan önce kolaylıkla sorularınızı gönderebilirsiniz.
2. Gerekli bilgileri kısaca belirtin

2. Gerekli bilgileri kısaca belirtin

Satıcıya verebileceğiniz bütün gerekli detayları doğru bir şekilde verin ki iletişim problemleri olmadan aldığınız hizmetten o ölçüde memnun kalın. Ödemeniz güvenli ellerde beklerken memnun kalacağınız hizmeti satıcının teslim etmesini beklersiniz. Bu sürede de satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
3. İşlemi yönetin

3. İşlemi yönetin

İşlemin tamamlanması için gerekli bilgileri verdiyseniz arkanıza yaslanın ve satıcının işi bitirmesini bekleyin. Eğer iş tamamlandıysa iş dosyalarına bakın ve gerekli düzenleme talebiniz varsa bunu işin zamanında teslim edilebilmesi için biran önce satıcıya iletin. Satıcının işinizi tamamlamadan önce sizden ihtiyaç duyduğu ek bilgi veya dosyalar varsa bunları paylaşın. Bundan sonra da tek yapmanız gereken satıcının yaptığı işi yorumlamak olacaktır.
4. İşi onaylayın

4. İşi onaylayın

İşlemin tamamlanması için satıcının sipariş verdiğiniz işi belirtilen sürede teslim ettiğini onaylamanız gerekmektedir. Eğer yapılan işten memnunsanız ve satıcının gösterdiği işin performansı sizi tatmin ettiyse işlemi onaylayıp tamamlayın. İşlemi tamamladıktan sonra para satıcının hesabına aktarılır. Eğer size teslim edilen iş ilanda belirtilen işten farklı ise veya zamanında teslim edilmemişse işlemi iptal edip para iadesi alabilirsiniz.

Satıcılar için;

Websitevitrini sizlere yaptığınız işi daha geniş bir topluluğa anlatma ve yeteneklerinizi sergileme fırsatı sunuyor. Aynı zamanda gelir kazanmak da istemez miydiniz! İşte websitevitrini tam olarak siz sevdiğiniz işi veya hobiniz istediğiniz yerden yaparken para kazanma kaynağınız oluyor. Güvenli altyapısı, zamanında ödeme imkanı ve sağlam freelancer sistemiyle alıcıları ve satıcıları online hizmetler için bir araya getiriyor.
1. İş ilanı verin

1. İş ilanı verin

Yaptığınız işin ilanını verin ve hemen yeteneklerinizi sergilemeye başlayın. İlanda farklı olmaya gayret edin ve ilanı oldukça açıklayıcı doldurun ki alıcılarda sizin ilanda belirttiğiniz iş için ödeme yaparken ne için ödeme yaptıklarını doğru bir şekilde bilsinler.
2. Alıcılarla iletişim kurun

2. Alıcılarla iletişim kurun

Alıcılar ile iletişim kurup iş tesliminde yaşanabilecek aksaklıkların önüne geçebilirsiniz. Bu arada alıcılarla iletişime geçmek onlar üzerinde iyi izlenim bırakmanızı sağlar. Ayrıca alıcılardan gelen tekliflere de yanıt verebilir ve pazarlık yapabilirsiniz.
3. İtibarınızı artırın

3. İtibarınızı artırın

Mümkün olan en iyi hizmeti ve ilanda belirtilen işi belirtilen sürede bütün müşterilerinize sunmaya özen gösterin. Böylelikle size hızlı ve olumlu geri bildirimler gelecek ve yeni müşteriler kazanmanıza yol açacaktır. Böylelikle Websitevitrini'nde ki itibarınız artarken satışlarınız ve geliriniz de artacaktır. Ayrıca mutlu müşteri, sizi daima arkadaşlarına ve çevresine tavsiye edecektir.