Üye Seviyeleri

1

Çaylak

Bu üye seviyesindeki satıcılar 100 TL tutarında sipariş tamamlamış olup en az yüzde 90 müşteri memnuniyeti sağlamışlardır. Tebrikler, Çaylak statüsüne ulaştınız!
2

Uzman

Gayretli çalışma sonrasında, 500 TL sipariş tamamlamış olup yüzde 95 müşteri memnuniyeti kazanmışlardır. Doğru çalışma stratejisi ile daha yüksek seviyeye ulaşabilir ve daha çok sipariş alabilirsiniz.
3

Dahi

Dahi seviyesinde yeteneğe sahip olduğunuz ve Websitevitrini elit freelancer olduğunuzu kanıtladınız. İşinizi hedef kitlesine doğru bir şekilde ulaştırdığınız gibi aldığınız geri dönüşlerle de müşteri memnuniyetine de önem verdiğinizi ispatladınız. Doğru çalışma sistemiyle en yüksek statüye ulaştınız. Daha çok kazanmanız ve keyif almanız dileğiyle...

Hizmet Bedeli

Websitevitrinine ilan göndermek tamamiyle ücretsiz. Sadece başarıyla tamamlanan siparişlerden hizmet bedeli almaktayız. Yüzde 10 hizmet bedeli alınmaktadır. Yani 10TL lik bir hizmeti tamamladıysanız 1 TL hizmet bedeli kesintisi yapılarak 9TL bakiyenize eklenir. Kurumsal üye olduğunuzda(faturalandırma şartıyla), üye seviyesine göre hizmet bedeli kesintisi değişiklik gösterebilir.